ogrodzenia łupane Kost-bet Łask Kolumna łódzkie, płoty łupane Joniec Łask, Łask - Oferta nr106615 - Oferteo.pl

ogrodzenia łupane Kost-bet Łask Kolumna łódzkie, płoty łupane Joniec Łask, Łask


Cena brutto: 12.60 PLN

Oferowane przez nas ogrodzenia łupane Kost-Bet i JONIEC słupki oraz pustaki ogrodzeniowe są elementami nie tylko wyjątkowo wytrzymałymi i trwałymi. To również niezwykła estetyka oraz nowoczesny wygląd, dzięki którym każda konstrukcja staje się niepowtarzalna i elegancka. Łatwość montażu i doskonałe możliwości aranżacji sprawiają, że zarówno słupki betonowe, jak i bloczki łupane, stają się idealnym rozwiązaniem dla Państwa domu, czy siedziby firmy.W ich składzie są dwuelementowe bloczki na słupki oraz bloczki na murki. Krawędzie bloczków są fabrycznie załamane w wyniku czego ułożone bloczki tworzą między sobą spoiny o wysokim efekcie estetycznym, które eliminują potrzebę fugowania. Jak wskazuje nazwa systemu jest to produkt o łupanej powierzchni. Zastosowanie mechanicznego łupania powoduje naturalne i niekontrolowane wyłamania, które uszlachetniają bloczki i upodabniają je do naturalnych piaskowców.
Ogrodzenia Łupane Gorc proponujemy w wielu wersjach kolorystycznych, a także w Multicolorach: Vera, Onyx, Golden Oraz Piryt. Onyx to melanż dwóch kolorów- piaskowego i czarnego. Z kolei Golden łączy barwy Jesieni, a Piryt odnosi się do kremowo szarej tonacji. Kolorystyka ogrodzeń wspaniale komponuje się z zielenią ogrodów i elewacją budynków. Zapewniamy transport.

W sprzedaży mamy, również płoty betonowe, elementy na wiaty, garaże (montaż), płyty typu podmurówka pod siatkę i panel, płytki chodnikowe, płyty ażurowe, systemy kominowe, wkłady ceramiczne, stropy Teriva, nadproża, kręgi betonowe, rury betonowe, tynki zewnętrzne, mozaikowe, płytki kamieniopodobne i cegłopodobne, drewno kominkowe: brzoza, dąb, klon, grab, akacja, drewno opałowe ( 25 cm) mieszanka sosny, brzozy, osiki, dębu, a także brykiet dębowy i sosnowy do palenia w piecach i kominku.
P.W.Budowlanka
Agnieszka Witusik-Szewczyk
ul. Armii Ludowej 65
Łask ( Kolumna)
tek. 663 170 906, 43 675 42 10

Polska, Łask
 
 


Liczba wyświetleń strony: 3770